bódyń napisał(a):

|
A jakie to realia będzie musiał znać? Jak prowadzić źle drużynę czy co? Dobrze, że nie będzie znal polskiej myśli szkoleniowej bo ona nie daje LM od kilkunastu lat
|
No podejście piłkarzy (nie chce im się trenować), podejście zarządu (piłkarze mogą zwolnić trenera albo brak kasy na transfery).