|
Kukułeczka kuka....
(uff na szczeście chłop zajęty)
up : Jak w ogole mozna mówić o Hajtowym czy Ojrzynskim ? I ten i ten pracuja u siebie w klubie. Nie sadze ze mamy takie eldorado by Nas stać było na podkradanie trenerów.
A co do charyzmy Hajty - tutaj bym polemizował.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|