Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 09.03.2015, 19:12
Kukułeczka kuka....

(uff na szczeście chłop zajęty)

up : Jak w ogole mozna mówić o Hajtowym czy Ojrzynskim ? I ten i ten pracuja u siebie w klubie. Nie sadze ze mamy takie eldorado by Nas stać było na podkradanie trenerów.
A co do charyzmy Hajty - tutaj bym polemizował.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując