Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9159
Stary 09.03.2015, 19:12
Jesienią, ówczesny prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz prowadził apel do kibiców o tłumne przychodzenie na stadion, bo tylko zwiększone wpływy z biletów mogą uchronić zespół od odjęcia trzech punktów u progu nowego sezonu. Prezesowi Miętcie udało się spłacić dwa mln długów i uratować owe dwa "oczka". W nagrodę był wzywany na "dywanik" do Myślenic, za rzekome "żebranie" o przychodzenie na stadion.

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ampaign=chrome

Jak tak dalej pójdzie to po raz pierwszy od 1998 roku usłyszę "Kutafonika" skandowane na stadionie....
Odpowiedz cytując