Wyświetl pojedynczy post
djsclub
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.03.2015, 18:11
Urban, jak był jeszcze w Hiszpani, to chciał do Osasuny ściągnąć Koseckiego, ciekawe czy do Wisły przyjdzie z takim samym pomysłem...?
Odpowiedz cytując