Temat
:
Kto po Smudzie?
Wyświetl pojedynczy post
djsclub
Junior Member
Od: 06.2007
Offline
#
132
09.03.2015, 18:11
Urban, jak był jeszcze w Hiszpani, to chciał do Osasuny ściągnąć Koseckiego, ciekawe czy do Wisły przyjdzie z takim samym pomysłem...?
djsclub
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djsclub
Znajdź inne posty napisane przez djsclub