|
Wiem co to kontekst ale nie widze tutaj zaleznosci. Dziwne, ze tylko PiSowcy widza. Cos ze mna nie tak czy z wami?
W wypowiedzi Kaczynskiego o Gierku zapewne kontekstu juz nie ma?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.03.2015 o godz. 18:08.
|