|
Jeżeli za Smudę przyjdzie ktoś pokroju Michniewicza, Tarasiewicza, Moskala czy innych magów polskiej trenerki na czele z Urbanem, to niestety, ale będzie to pogrzeb tego klubu. Jedyne wyjście w tym momencie to dobry zagraniczny trener, który weźmie za pysk kopaczy-gwiazdorków pokroju Brożka, Boguskiego czy Stilica. Powiecie - nie ma kasy. Jeżeli są pieniądze na takiego Smude, który inkasował kupę pieniądzy, i są pieniądze na nowe kontrakty dla zawodników pokroju Boguskiego, to pieniądze na dobrego zagranicznego trenera również się znajdą. Odpowiednia osobą jest Petrescu, ale Cupiał nie ma jaj na takie rozwiązania. Tak więc wnioskuję, że na 99% trenerem zostanie Urban. Pora szykować znicze, bo pogrzeb Wisły Kraków już na dniach.
"Zamienił stryjek siekierkę na kijek". Nowe hasło naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez qqq_b : 09.03.2015 o godz. 17:59.
|