Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3234
Stary 09.03.2015, 17:51
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Od czasów kiedy Olo Moskalewicz wypowiedział słowa o dyletantach w zarządzie nic się nie zmieniło.
Smuda jest jaki jest ale mimo wszystko drużyna złożona z odpadów potrafiła za jego kadencji trzymać się pierwszej ósemki naszej skopanej ekstraklasy. Wszyscy już zapomnieli że prognozy dla tego składu były dużo bardziej pesymistyczne. Co do przygotowania na wiosnę to wszyscy wiedzą jak z Franzem jest i nikt z tym nic nie zrobił. Na litość boską, przecież pracuje chyba w klubie jakiś spec od przygotowania fizycznego? Nikt lepszy od Franza nie przyjdzie, bo wszyscy wiedzą jak w tym klubie jest. Dadzą grabie i powiedzą złoto kop...

Jeden głos rozsądku. Brawo ! Podobno Smuda kasy od pól roku nie miał. Ciekawe jaki trener, tym bardziej zagraniczny na coś takie przystanie ?
Odpowiedz cytując