|
Po Zawiszy: "Zwolnić Smudę!"
Po zwolnieniu: "Od razu nie ma nikogo? Brak przygotowania! Żenada. Zarząd do zmiany"
W dupach się chyba poprzewracało...
Dajcie zarządowi czas, prawdopodobnie żaden z krytykujących nie ma wiedzy, co się dzieje w klubie, więc czekajcie cierpliwie. Wszelkie ocenianie w tym momencie jest. o kant dupy rozbić.
|