Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 09.03.2015, 17:25
Aż strach się bać próbując odpowiedzieć na przedmiotowe pytanie. Kto normalny zgodzi się do nas dzisiaj przyjść? Teoretycznie może i ktoś się znajdzie jeżeli dostanie warunek "puchary za rok" ale tak obiektywnie patrząc to na dobrych nas nie stać a złych już mieliśmy. Nazwiska przewijające się w poprzednich postach budzą moje przerażenie ( Jovanovica i Petrescu nie traktuję poważnie - nie ta kasa) a obstawiam, że faktycznie ktoś z tej listy zostanie zatrudniony. Tak czy inaczej strach się bać. Dobrze by było znać prawdę czy to Smuda faktycznie tak zjebał przygotowania czy też zwolnili go piłkarze. Jeżeli to drugie to i Mourinho w dłuższej perspektywie nie pomoże - też wcześniej czy później im podpadnie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 09.03.2015 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując