Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 09.03.2015, 16:46
Wygląda na to, że od lat nic się nie zmienia - najpierw zwalniamy, a później panikujemy, bo nie mamy żadnego planu kogo zatrudnić i bierzemy kogoś, kto jest pod ręką. Patrząc na aktualnie dostępne krajowe nazwiska, to strach się bać kogo dostaniemy tym razem. Urban wydaje się być najsensowniejszą opcją.
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk to legijny xyz.
W takim razie kim jest proponowany przez Ciebie misiu bananowy Urban, hmm?
JEDEN LEGIONISTA JUŻ TUTAJ BYŁ. DOŚĆ ICH NA WIEKI WIEKÓW AMEN.
Chyba niezbyt się orientujesz o czym piszesz. Nawet gdy Urban był trenerem Legii podkreślał swój związek z Górnikiem Zabrze. Wiadomo, że po tylu latach pracy w Warszawie czuje do L-ki jakiś sentyment, ale to nie jest żaden Legionista.
Odpowiedz cytując