Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3223
Stary 09.03.2015, 16:33
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Hmm, weźmy jeszcze pod uwagę jedną rzecz. Mianowicie założenie mogło być również takie, że Smuda ciągnie drużynę do końca sezonu i od czerwca byłby nowy (lepszy) trener. Może Gaszyński nie wziął pod uwagę, że drużyna będzie prezentowała aż taką kaszankę i zmiana będzie potrzebna już w marcu.

Ale to tylko hipotetyczne założenia, tak naprawdę nie dowiemy się co siedzi w głowach rządzących naszym klubem
To siedzi, że od wieku wieków decyzje zarządu są te same - irracjonalne. Nie ma pieniędzy, nie ma dobrego trenera. Zamieni stryjek siekierkę na kijek, przynajmniej do końca tego sezonu, a może i dłużej
Odpowiedz cytując