sl@y napisał(a):

|
Jeśli w klubie dalej myślą o LE to mam nadzieje że był to przemyślany krok, w przeciwnym razie nie zwalnialiby Smudy, zresztą zobaczymy kogo wybiorą i wtedy ocenimy jaki cel na dalszą rundę został wybrany.
|
Wlasnie to mnie najbardziej ciekawi w tej sprawie. Nazwisko śmiałka, który za darmo bo przecież nie płacimy podejmie się wprowadzenia tego klubu do fazy grupowej LE.
To ciekawe ->
http://weszlo.com/2015/03/09/francis...-kontra-fakty/