Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.03.2015, 16:30
sl@y napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w klubie dalej myślą o LE to mam nadzieje że był to przemyślany krok, w przeciwnym razie nie zwalnialiby Smudy, zresztą zobaczymy kogo wybiorą i wtedy ocenimy jaki cel na dalszą rundę został wybrany.
Wlasnie to mnie najbardziej ciekawi w tej sprawie. Nazwisko śmiałka, który za darmo bo przecież nie płacimy podejmie się wprowadzenia tego klubu do fazy grupowej LE.

To ciekawe -> http://weszlo.com/2015/03/09/francis...-kontra-fakty/
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 09.03.2015 o godz. 16:42.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując