Lukasz napisał(a):

Gdyby był to przemyślany krok, już znalibyśmy następcę.
Wierzysz że da się na szybko wybrac 'nie pionka'?
|
Jeśli w klubie dalej myślą o LE to mam nadzieje że był to przemyślany krok, w przeciwnym razie nie zwalnialiby Smudy, zresztą zobaczymy kogo wybiorą i wtedy ocenimy jaki cel na dalszą rundę został wybrany.