Temat
:
Kto po Smudzie?
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
43
09.03.2015, 14:09
Ja bym widział tutaj Ojrzyńskiego, facet nie zrobi nam krakowskiej piłki, ale będą dupami jeździli po boisku. Nie wiem na ile realne jest ściągniecie do Wisły tego trenera.
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues