Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3203
Stary 09.03.2015, 13:47
Po pierwsze - dziękuję panu trenerowi Smudzie za te lata z Wisłą . Zdecydowanie więcej było chwil dobrych.
Po drugie- mogę się zgodzić , że obecnie Smuda doszedł do ściany . Mała jego elastyczność , pewnie związana z wiekiem , stres związany z niepowodzeniami oraz ciągnąca się od wielu miesięcy niestabilność w klubie - to wszystko mogło prowadzić do pewnego rodzaju dezintegracji . Czyli decyzja wydaje się słuszna
Po trzecie - jak można było , drodzy kibice , tak chamsko wyzwać trenera w sobotę ?!?! Zachowanie rodem z drugiej strony Błoń !
Po czwarte- czekam kto będzie nastepcą i rozważam :
-trener z nazwiskiem typu Urban- dla mnie to będzie sygnał że klub idzie na prostą
-trener stary wyjadacz typu Zieliński- klub liczy na cud , że coś tam zaskoczy i jakoś to będzie
-trener nasz typu Moskal- alibi dla kibiców , nic się nie zmieni , jazda będzie tylko po piłkarzach
-trener nasz typu Kulawik- kompletna porażka , agonia klubu
Odpowiedz cytując