Mario Nh napisał(a):

Poniekąd Franciszek Smuda sam wywiesił już białą flagę udzielając wywiadów w stylu: "Już nie wiem co mam robić".
Gra zespołu, personalne decyzje itp., itd...
Szkoda, że Boguski zdążył podpisać nowy kontrakt.
Tak właśnie wyglądały efekty pracy Smudy. Jakby rzucić piłkarzom piłkę i powiedzieć; pograjcie sobie panowie!
|
Z tą różnicą, że Smuda wrzeszczał "Zapie*dalać, ku*wa! No je*aj na bramkie, schnella! Sarki - du Idioten! Panowie, biegamy. Kopaj, kopaj, ku*wa."
To jest warsztat Franza.