Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3202
Stary 09.03.2015, 13:46
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Poniekąd Franciszek Smuda sam wywiesił już białą flagę udzielając wywiadów w stylu: "Już nie wiem co mam robić".

Gra zespołu, personalne decyzje itp., itd...

Szkoda, że Boguski zdążył podpisać nowy kontrakt.

Tak właśnie wyglądały efekty pracy Smudy. Jakby rzucić piłkarzom piłkę i powiedzieć; pograjcie sobie panowie!
Z tą różnicą, że Smuda wrzeszczał "Zapie*dalać, ku*wa! No je*aj na bramkie, schnella! Sarki - du Idioten! Panowie, biegamy. Kopaj, kopaj, ku*wa."

To jest warsztat Franza.
Odpowiedz cytując