dynek.pl napisał(a):

|
O tym, ze zmiana w takim momencie sezonu nigdy nie przyniosla Wisle nic dobrego - raczej sezon na straty. Dajemy komus szanse, a moze zaskoczy bo przeciez nie byla to przemyslana decyzja, a jak nie zaskoczy to goraczkowo szukamy nastepcy i karuzela chaosu sie kreci.
|
Gorzej już być nie mogło. Nowy trener może chociaż nie będzie ośmieszał swojej firmy w mediach.