Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3200
Stary 09.03.2015, 13:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
O tym, ze zmiana w takim momencie sezonu nigdy nie przyniosla Wisle nic dobrego - raczej sezon na straty. Dajemy komus szanse, a moze zaskoczy bo przeciez nie byla to przemyslana decyzja, a jak nie zaskoczy to goraczkowo szukamy nastepcy i karuzela chaosu sie kreci.
Gorzej już być nie mogło. Nowy trener może chociaż nie będzie ośmieszał swojej firmy w mediach.
Odpowiedz cytując