Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.03.2015, 13:33
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Czyli Cupial nic sie nie uczy na bledach, jak zwykle dziala impulsywnie czyli w tym klubie lepiej juz nie bedzie.
O czym Ty gadasz ? Trener nie ma wyników, nie wyciąga żadnych wniosków. W swoim mniemaniu przegrywa ciągle pechowo i zapewne znowu szykował Bobicia na skrzydło i Boguskiego na defensywnego pomocnika. Tutaj nie było na co czekac.
Odpowiedz cytując