dynek.pl napisał(a):

|
Czyli Cupial nic sie nie uczy na bledach, jak zwykle dziala impulsywnie czyli w tym klubie lepiej juz nie bedzie.
|
O czym Ty gadasz ? Trener nie ma wyników, nie wyciąga żadnych wniosków. W swoim mniemaniu przegrywa ciągle pechowo i zapewne znowu szykował Bobicia na skrzydło i Boguskiego na defensywnego pomocnika. Tutaj nie było na co czekac.