Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.03.2015, 13:29
Idiotyzm zupelny. Widac nikt sie nie uczy na bledach w tym klubie, przerabialismy to juz wiele razy.
Decyzja pod wplywem chwili. Chyba oczywiste jest, ze klub nie planowal zmiany trenera wiec nie liczcie na kogos sensownego
- raczej jakas nowa/stara miotla.
Moze ktos rzucic jakims przykladem kiedy decyzja o zmianie trenera w Wisle w takim momencie sezonu przyniosla cos dobrego ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 09.03.2015 o godz. 13:35.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując