|
Idiotyzm zupelny. Widac nikt sie nie uczy na bledach w tym klubie, przerabialismy to juz wiele razy.
Decyzja pod wplywem chwili. Chyba oczywiste jest, ze klub nie planowal zmiany trenera wiec nie liczcie na kogos sensownego
- raczej jakas nowa/stara miotla.
Moze ktos rzucic jakims przykladem kiedy decyzja o zmianie trenera w Wisle w takim momencie sezonu przyniosla cos dobrego ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 09.03.2015 o godz. 13:35.
|