Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3186
Stary 09.03.2015, 13:22
Jeżeil zmiana trenera jest początkiem większych zmian organizacyjnych nakierowanych na długoterminowe cele, to super.
Jesli jednak zmieniamy trenera bo "taka jest wola ludu" to robimy sobie złudne nadzieję że będzie lepiej.

Odpowiedz cytując