MatMario napisał(a):

|
Franiu, twoje pupile Dudka i Boguś cię doprowadzili tu gdzie jesteś. Czyli na bezrobocie.
|
Na bezrobociu będzie za 15 miesięcy, a nawet nie bo wiek emerytalny. Jeszcze 15 pięknych pensji za pierdzenie w stołek, prędzej czy później mu wypłacą z odsetkami.
Na razie został zwolniony z obowiązku pracy.
Taki to pożyje.