Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3167
Stary 09.03.2015, 11:41
W Smudzie najbardziej wkurza mnie to że co by się nie działo to on jest krwa zawsze niewinny i zwala winę na innych. Po Euro 2012 myslalem ze trzeba bedzie dokonac na niego zamachu ale poczatkiem pracy w Wiśle zmazał troche swoje winy. Tylko niech mi ktos wytlumaczy dlaczego na poczatku jego pracy druzyna szybko wymieniala pilke, grala na jeden kontakt a teraz ma problem z celnym podaniem? Przeciez z biegiem czasu te elementy powinny funkcjonowac lepiej, do tego powinny dojsc wytrenowane schematy ataku, prowadzenia gry.

Co do Kazia Moskala jestem jak najbardziej za. Najlepiej kontrakt na 5 lat i budowac zespół. Ten gość ma potencjał i wiślackie serce. Gorzej prowadzic zespołu od Smudy mysle ze nie będzie.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując