|
W Smudzie najbardziej wkurza mnie to że co by się nie działo to on jest krwa zawsze niewinny i zwala winę na innych. Po Euro 2012 myslalem ze trzeba bedzie dokonac na niego zamachu ale poczatkiem pracy w Wiśle zmazał troche swoje winy. Tylko niech mi ktos wytlumaczy dlaczego na poczatku jego pracy druzyna szybko wymieniala pilke, grala na jeden kontakt a teraz ma problem z celnym podaniem? Przeciez z biegiem czasu te elementy powinny funkcjonowac lepiej, do tego powinny dojsc wytrenowane schematy ataku, prowadzenia gry.
Co do Kazia Moskala jestem jak najbardziej za. Najlepiej kontrakt na 5 lat i budowac zespół. Ten gość ma potencjał i wiślackie serce. Gorzej prowadzic zespołu od Smudy mysle ze nie będzie.
|