|
Jest jeszcze inne rozwiązanie. Smuda się poda do dymisji (w co wątpię) albo jakoś się dogada z Cupiałem i nie trzeba mu będzie wypłacać kasy za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu (co również jest wątpliwe).
Tak swoja drogą, Smuda się kiedykolwiek podał do dymisji?
|