Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3165
Stary 09.03.2015, 11:21
Jest jeszcze inne rozwiązanie. Smuda się poda do dymisji (w co wątpię) albo jakoś się dogada z Cupiałem i nie trzeba mu będzie wypłacać kasy za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu (co również jest wątpliwe).

Tak swoja drogą, Smuda się kiedykolwiek podał do dymisji?
Odpowiedz cytując