Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 09.03.2015, 09:42
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Z Legia w.pier.dol, w derbach... lepiej nie pisać. Po tych dwóch meczach jest przerwa na kadrę i jest to chyba najodpowiedniejszy (z bliższych terminów) moment na ewentualna zmianę trenera.
Czyli jest szansa bo zazwyczaj im wiekszy pesymizm na forum tym lepiej na boisku i odwrotnie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując