silver03 napisał(a):

|
Z Legia w.pier.dol, w derbach... lepiej nie pisać. Po tych dwóch meczach jest przerwa na kadrę i jest to chyba najodpowiedniejszy (z bliższych terminów) moment na ewentualna zmianę trenera.
|
Czyli jest szansa bo zazwyczaj im wiekszy pesymizm na forum tym lepiej na boisku i odwrotnie
