Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3161
Stary 09.03.2015, 00:24
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
A ile był on tym trenerem przez jaki czas? A Biton to nie był napastnik ? Miał dwóch równorzędnych snajperów. Takiej sytuacji nie ma nawet teraz.
Poza tym miał Meliksona, Nuneza, Wilka, młodszego Gargułę, Iliewa, Małeckiego i Kirma. Kurde, w najgorszych koszmarach nie przeczuwałem wtedy, że będę tęsknił za Kirmem.
Odpowiedz cytując