Marcinnno napisał(a):

|
A ile był on tym trenerem przez jaki czas? A Biton to nie był napastnik ? Miał dwóch równorzędnych snajperów. Takiej sytuacji nie ma nawet teraz.
|
Poza tym miał Meliksona, Nuneza, Wilka, młodszego Gargułę, Iliewa, Małeckiego i Kirma. Kurde, w najgorszych koszmarach nie przeczuwałem wtedy, że będę tęsknił za Kirmem.