Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3156
Stary 08.03.2015, 22:47
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nie przekonuje mnie ewentualna kandydatura Kazimierza Moskala na trenera Wisły. Odnoszę wrażenie, że co poniektórzy kierują się tutaj akcentem Wiślackim, nie jest to dobry pomysł.

Oceniajmy kandydatów na podstawie dotychczasowych dokonań w swoim trenerskim życiu.
Z całym szacunkiem dla Moskala, ale prowadzenie GKS-u Katowice a Wisły Kraków to jest lekka różnica. Potencjał drużyny zdecydowanie inny, wymagania i cele również. Być może Moskal sprawdziłby się w roli trenera Ruchu czy Bielska ale wątpię aby na dłuższą metę był w stanie poradzić sobie w Wiśle.

Na dzień dzisiejszy tylko trener z zewnątrz, z nowym podejściem i większym autorytetem jest w stanie tutaj coś zdziałać.

W ogóle budowanie trzeba zacząć od początku o czym już wyżej pisałem. Jeżeli nie znajdą się pieniądze na trenera, wzmocnienia drużyny to będziemy się taplać w gównie następne ''X'' sezonów. Zatrudnienie kolejnego ''strażaka'' i kontynuatora PMS będzie tylko oznaką marazmu i dalszej degrengolady w tym klubie. Smutne ale prawdziwe.
Popieram ! Nie wolno się kierować nam sentymentami jakimikolwiek. Tu trzeba trenera z jajami, doświadczeniem, taki który ma nowoczesną wizję i jeszcze raz doświadczenie i doświadczenie. Jeśli ma być to zagraniczny trener to z jakimiś choćby małymi sukcesami ! Wiadomo, że ciężko z kasą i w ogóle, ale jak to ma być gość typu Petrescu czy Maaskant, którzy się trenerki uczyli na Wiśle to dziękuje bardzo , ale nie !
Odpowiedz cytując