|
Przecież to jest oczywiste, że żaden nowy trener się nie pojawi bo na takowego nie ma pieniędzy. Smuda zostanie na 100% na mecz z legią i derby. Maskaant wyleciał po jednych przegranych derbach, jeśli Franek przerżnie pod rząd mecz z legią i derby (warto dodać że drugi raz w sezonie) to BC raczej nie wytrzyma i go wyrzuci. Ale znając naszą ekstraklasę pewnie jakoś się wybroni wynikami w tych 2 meczach (zdobędzie ze 4 punkty jakimś cudem) i Franio zostanie tam gdzie jest do końca przyszłego sezonu.
Powód: nie do końca 2016, tylko do konca przyszlego sezonu ;)
Ostatnio edytowane przez Stelio : 08.03.2015 o godz. 21:54.
|