|
Nie mamy pieniędzy, żeby regularnie płacić obecnemu trenerowi i zawodnikom, czas zatrudnić nowego! Płacenie dwóm trenerom jednocześnie tak się świetnie sprawdziło przecież za Maaskanta...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|