Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3146
Stary 08.03.2015, 21:21
KeinNasenHasen napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o nowego coacha to na dziś z kandydatów polskich najbardziej odpowiada mi opcja z Urbanem. To, że nie poszło mu w Pampelunie to nie ma większego znaczenia. Nie oznacza to przecież, że nie pójdzie mu w Wiśle. Ma doświadczenie z pracy w Legii, więc wie co to presja i oczekiwania trybun. Lubi stawiać na młodzież i to jest najważniejsze w tych czasach dla Wisły.
Urban pracował również w innych Polskich klubach, między innymi Zagłębiu, i nie zrobił furory. Stawiał co prawda na młodzież w Legii, ale należałoby się zastanowić ile nasi piłkarze są warci w porównaniu do tych, z którymi miał do czynienia w Warszawie. I to chyba podstawa.
Odpowiedz cytując