Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3144
Stary 08.03.2015, 20:22
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Oni wszyscy są samoukami. Kurs na licencję UEFY zrobiłby nawet mój pies. Więc akurat, jeśli chodzi o ten aspekt Smuda nie ma ani większych, ani mniejszych kwalifikacji.

A kolega zmienił się jakoś ostatnio. Kiedyś wypowiedzi były bardziej wyważone, a teraz stały się z lekka histeryczne, ale to tak na marginesie.
Tylko, że Smuda niczego się nie nauczył od czasów NRD, a taki przykładowy Rumak, Kiereś, czy nie daj Boże Podoliński, jakoś logicznie ustawiają swoje drużyny i z dobrymi skutkami.

Moje wypowiedzi z lekka histeryczne?
Naprawdę zawsze byłem przeciwko Smudzie. I w kadrze i w Wiśle I jak się okazuje miałem rację.
Boję się tylko o przyszłość Wisły.

Rację ma też @WISŁAZWE - dopóki organizacyjnie klub nie stanie na nogi, to nic nie pomoże. Jednak nawet w dobrze zorganizowanym klubie Smuda będzie zawsze kimś z innej rzeczywistości. Ta rzeczywistość to lata 80. NRD.
Hej. Od czasów Widzewa minęło już około 20 lat.
A Smuda jest nadal taki sam trenersko.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując