Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Zawisza Bydgoszcz, 7 marca, 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
Od: 04.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
125
08.03.2015, 20:13
Jak my obecnym nie mamy z czego płacić. Przyjdzie ktoś grać za darmo?
PitM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PitM
Odwiedź stronę domową użytkownika PitM!
Znajdź inne posty napisane przez PitM