Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3135
Stary 08.03.2015, 18:55
ZwrABG napisał(a):Wyświetl post
Raczej to nie jest wina Smudy ze nasi grajkowie nie szczelaja stu procentowych sytuacji na chwile obecna nie ma z Polski trenera który by mógł polepszyć jakość naszej gry a na zagranicznego trenera nas nie stać...wiec Zwolnienie Smudy sie nikomu nie kalkuluje...wiec niech każdy zapomni o jego zwolnieniu i dziwi mnie to ze niektórzy proponują pana Lenczyka na miejsce Smudy widac ze niektórzy maja bardzo krótka pamięć
OK, ale czy nie winą Smudy jest to że Brożek czy Stilić, którzy nie strzelają od 3 spotkań dalej są w piewszym składzie bo "kiedyś muszą sie przełamać"?
Czy nie winą Smudy jest to że Dudka niezależnie od formy zawsze jest w "11"?
Czy nie winą Smudy jest to że przez 4 rundy nie wypromował żadnego młodego zawodnika?
Mogę mnożyć pytania.

Odpowiedz cytując