ZwrABG napisał(a):

|
Raczej to nie jest wina Smudy ze nasi grajkowie nie szczelaja stu procentowych sytuacji na chwile obecna nie ma z Polski trenera który by mógł polepszyć jakość naszej gry a na zagranicznego trenera nas nie stać...wiec Zwolnienie Smudy sie nikomu nie kalkuluje...wiec niech każdy zapomni o jego zwolnieniu i dziwi mnie to ze niektórzy proponują pana Lenczyka na miejsce Smudy widac ze niektórzy maja bardzo krótka pamięć
|
OK, ale czy nie winą Smudy jest to że Brożek czy Stilić, którzy nie strzelają od 3 spotkań dalej są w piewszym składzie bo "kiedyś muszą sie przełamać"?
Czy nie winą Smudy jest to że Dudka niezależnie od formy zawsze jest w "11"?
Czy nie winą Smudy jest to że przez 4 rundy nie wypromował żadnego młodego zawodnika?
Mogę mnożyć pytania.