Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2015, 18:52
Raczej to nie jest wina Smudy ze nasi grajkowie nie szczelaja stu procentowych sytuacji na chwile obecna nie ma z Polski trenera który by mógł polepszyć jakość naszej gry a na zagranicznego trenera nas nie stać...wiec Zwolnienie Smudy sie nikomu nie kalkuluje...wiec niech każdy zapomni o jego zwolnieniu i dziwi mnie to ze niektórzy proponują pana Lenczyka na miejsce Smudy widac ze niektórzy maja bardzo krótka pamięć

Odpowiedz cytując