Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3131
Stary 08.03.2015, 17:48
Elefant napisał(a):Wyświetl post

Zmieni, bo gołym okiem widać, że nie ma chemii między nim a piłkarzami. Franio buńczucznie zapowiada, że wyprowadzi drużynę z kryzysu. A lepszą diagnozę porażki słychać w wypowiedzi Głowackiego. Bo Franio ma tylko tyle do powiedzenia, że farta nie było.
I na koniec pytam się po co on tą drużynę w kryzys wprowadził ? Żeby teraz bohatersko wyprowadzić ?

Franio to marny trener a jedynym jego plusem jest to, ze cierpliwie czeka na swoją całkiem niezłą kasę.
Bo to, że kasa mu co do złotówki zostanie wypłacone to jasne jak słońce.
Abstrahując od Moskala, którego chętnie powitałbym na R22, chcę tylko napisać, że o tym można usłyszec z wielu źródeł (także nie do końca związanych z dziennikarstwem). Mowią też ludzie, że Smuda po prostu się starzeje, a część piłkarzy zupełnie nie łapie tego, o co mu chodzi (inną kwestią jest sposób, w jaki to jest przekazywane).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując