Elefant napisał(a):

Zmieni, bo gołym okiem widać, że nie ma chemii między nim a piłkarzami. Franio buńczucznie zapowiada, że wyprowadzi drużynę z kryzysu. A lepszą diagnozę porażki słychać w wypowiedzi Głowackiego. Bo Franio ma tylko tyle do powiedzenia, że farta nie było.
I na koniec pytam się po co on tą drużynę w kryzys wprowadził ? Żeby teraz bohatersko wyprowadzić ?
Franio to marny trener a jedynym jego plusem jest to, ze cierpliwie czeka na swoją całkiem niezłą kasę.
Bo to, że kasa mu co do złotówki zostanie wypłacone to jasne jak słońce.
|
Abstrahując od Moskala, którego chętnie powitałbym na R22, chcę tylko napisać, że o tym można usłyszec z wielu źródeł (także nie do końca związanych z dziennikarstwem). Mowią też ludzie, że Smuda po prostu się starzeje, a część piłkarzy zupełnie nie łapie tego, o co mu chodzi (inną kwestią jest sposób, w jaki to jest przekazywane).