Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3128
Stary 08.03.2015, 17:23
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam,że za Kazika faktycznie było widać jakiś pomysł na grę. Co do Smudy to już wszystko zostało powiedziane w tym temacie - mam tylko nadzieję,że jutro się z troglodytą pożegnamy.
Jaki pomysł na grę był za Moskala, bo jakoś ogarnąć nie mogę?

Prawda jest taka, że trenera dla Wisły, z ambicjami na Europę (jeżeli wierzyć słowom Gaszyńskiego) i brakiem funduszy na płace chyba nie ma. Franz to kolega Cupiała, przymknie oko na brak wypłaty przez parę miesięcy, każdy inny który się jeszcze nie dorobił fortuny woli objąć klub ze stabilną sytuacją finansową. Inna sprawa, że przyjście trenera mecz czy dwa mecze przed Cracovią nic nie da (jeden z użytkowników pisał, że jeśli nie przyjdzie trener dostaniemy od sąsiadki po dupie....)
Odpowiedz cytując