Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3127
Stary 08.03.2015, 17:13
Ja pamiętam,że za Kazika faktycznie było widać jakiś pomysł na grę. Co do Smudy to już wszystko zostało powiedziane w tym temacie - mam tylko nadzieję,że jutro się z troglodytą pożegnamy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując