silver03 jakbyś trochę śledził zaplecze ekstraklasy to byś wiedział jakie "cele" ma Termalica, jak napisał ABG kukurydziane zaplecze, nikt tam nie chce i nigdy nie chciał ekstraklasy , uniki Niecieczy były i śmieszne i żałosne, najbliżej by mogli grać w Krakowie a po co to właścicielowi, obserwuj z uwagą ten sezon , tak na 5-7 kolejek przed końcem

, Kaziu Moskal jak najbardziej