Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 08.03.2015, 17:03
silver03 jakbyś trochę śledził zaplecze ekstraklasy to byś wiedział jakie "cele" ma Termalica, jak napisał ABG kukurydziane zaplecze, nikt tam nie chce i nigdy nie chciał ekstraklasy , uniki Niecieczy były i śmieszne i żałosne, najbliżej by mogli grać w Krakowie a po co to właścicielowi, obserwuj z uwagą ten sezon , tak na 5-7 kolejek przed końcem , Kaziu Moskal jak najbardziej
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 08.03.2015 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując