ulTraS napisał(a):

|
Przecież każdy wie o tym, że Termalica NIE CHCIAŁA awansować, a nie że forma poszła w dół.
|
dokładnie. a że mieli przytym kupe "szczescia" to już co innego
jak trenerem drużyny może być ktoś kto mówi o swoich zawodnikach że warci są 5 zł?
kadra jest lepsza od tej która była na jesień. doszedł niezły bramkarz i dwóch zawodników napewno nie gorszych od tych którzy byli w kadrze. i co? SMIGŁO!
wyniki to poł biedy, najgorsze jest to że wtej drużynie nie widać zadnego pomysłu. liczymy tylko na jakiś indywidualny błysk Stilica/Brożka czy fart boguskiego/guerriera