Wyświetl pojedynczy post
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3122
Stary 08.03.2015, 16:40
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Pier.dol.enie o szopenie. Tak samo my nie chcemy zając miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Termalika miała pakę na awans, długo utrzymywała się na premiowanym miejscu, później miała mega zjazd formy w dół i w meczu ostatniej szansy dała sobie wbić gola w ostatnich minutach meczu. Za brak awansu właśnie poleciał Moskal. Identyczny schemat powtórzył się w GKS'ie, najpierw ładnie żarło (coś jak u Franka), a później była bucówa. Póki co Moskal 2 razy się nie sprawdził u faworytów do awansu.

Nikt nie mówi, że Smuda jest cacy. Sądzę, że po ostatnich fantastycznych meczach każdy by chciał zamienić go na kogoś lepszego. Moim zdaniem Moskal tu dużo nie zmieni... tak samo jak różne Oresty, Ojrzyńskie, Urbany i inne wynalazki.
Przecież każdy wie o tym, że Termalica NIE CHCIAŁA awansować, a nie że forma poszła w dół.
Odpowiedz cytując