|
Naprawdę? Really?
Qrwa, Termalika NIGDY nie chciała awansować. Nie ma tam nic, by mogła zagościć ekstraklasa. Dla takich drużyn powinna być odrębna kukurydziana liga z pucharem rodem z zeszło (na zachętę).
U cyganów zaś wszystko było i na miejscu, i na czas.
Od kiedy to idziemy drogą sąsiadki i zatrudniamy trenera na AWANSE?
Moskal miał niedługi swój czas we Wiśle. Nie miał jednak zawodników, których ma do dyspozycji Smuda (vide Stilić czy Brożek). To on, a nie Franz robił te same rezultaty "za pół ceny".
"Przyszli, bo Smuda." Gówno prawda. Semirka odpalili we Wronkach, Legia wiadomo- karaoke bolało.
Sracie we własne gniazdo, za to Dyzma za 60k/miesięcznie jest cacy. Bardziej to boli niż nawet wczorajsza porażka.
|