Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2015, 16:20
Naprawdę? Really?

Qrwa, Termalika NIGDY nie chciała awansować. Nie ma tam nic, by mogła zagościć ekstraklasa. Dla takich drużyn powinna być odrębna kukurydziana liga z pucharem rodem z zeszło (na zachętę).

U cyganów zaś wszystko było i na miejscu, i na czas.

Od kiedy to idziemy drogą sąsiadki i zatrudniamy trenera na AWANSE?

Moskal miał niedługi swój czas we Wiśle. Nie miał jednak zawodników, których ma do dyspozycji Smuda (vide Stilić czy Brożek). To on, a nie Franz robił te same rezultaty "za pół ceny".

"Przyszli, bo Smuda." Gówno prawda. Semirka odpalili we Wronkach, Legia wiadomo- karaoke bolało.

Sracie we własne gniazdo, za to Dyzma za 60k/miesięcznie jest cacy. Bardziej to boli niż nawet wczorajsza porażka.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując