Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1983
Stary 08.03.2015, 15:15
Wislak35 napisał(a):Wyświetl post
nic dziwnego skoro bilety wydaje 10 osob a na dodatek jeden bilet w 5 minut juz nie mowie o tym ze zamiast wydac bilet to bawi sie telefonem. Ja sam wszedlem dopiero na 2 polowe.... czekajac od 14:00!!! a na derby bilet kupilem dzisiaj przez internet. Szkoda ze nikt w naszym klubie nie mysli o zwyklych kibicach....
Może niech kibice sami o sobie zaczną myśleć

Co wy dzieci jesteście, że wam zawsze trzeba tłumaczyć, że przed meczem zawsze są mega kolejki?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując