Wislak35 napisał(a):

|
nic dziwnego skoro bilety wydaje 10 osob a na dodatek jeden bilet w 5 minut juz nie mowie o tym ze zamiast wydac bilet to bawi sie telefonem. Ja sam wszedlem dopiero na 2 polowe.... czekajac od 14:00!!! a na derby bilet kupilem dzisiaj przez internet. Szkoda ze nikt w naszym klubie nie mysli o zwyklych kibicach....
|
Może niech kibice sami o sobie zaczną myśleć
Co wy dzieci jesteście, że wam zawsze trzeba tłumaczyć, że przed meczem zawsze są mega kolejki?