szprotson napisał(a):

Zwolnią Smude i zatrudnią ...Broniszewskiego.Albo Kmiecika.
Kto prócz Marka Motyki i Darka Wojtowicza chciałby teraz pracować w Wiśle? Łazarek?
|
Może wzbudzę tym wpisem kontrowersje, ale, co tam. A dlaczego nie dać szansy takiemu Broniszewskiemu, czy Musiałowi? Każdy trener w końcu kiedyś od czegoś zaczynał. Jakie, to doświadczenie miał Skorża, kiedy lata temu obejmował Amicę? Kim przed objęciem pyr był Rumak? Jak wielkie osiągnięcia miał jeszcze do niedawna Ojrzyński, którego część osób widzi na tym stołku? Dlaczego mamy się obracać w karuzeli tych samych w większości skompromitowanych oraz wypalonych nazwisk? Czy czasem nie nadszedł już czas, żeby zagrać va banque i postawić wszystko na jedną kartę?