|
Żaden trener z Polski według mnie się już w Wiśle nie sprawdzi, po prostu mamy mało dobrych polskich trenerów. Osobiście z Polskich szkoleniowców chciałbym żeby wrócił Skorża ale w chwili obecnej to nierealne. Ktoś z zagranicy, jakiś ambitny w miarę młody trener, coś jak Petrascu, ale czy w obecnej sytuacji finansowej ktoś taki zechciałby tu pracować to już inna sprawa.
Przyśpiewka Smuda cwel to przegięcie, można Smudy nie lubić ale szacunek mu się należy, na całe szczęście nie było to śpiewane tak głośno jak zmieńcie trenera. Sam tego nie śpiewałem i widziałem, że sporo osób też sobie tego odpuściło.
|