Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
3104
08.03.2015, 12:29
rozarian
napisał(a):
Jeszcze nikt nie wspomniał o Jurku Engelu
Sam nie wiem, czy piszę to poważnie czy nie.
Potrzebna jest odtrutka na dyzmowe pitolenie w mediach. Złotousty Jurek vel "futbol na tak", byłby jak znalazł
.
Jedyny minus to ten, że niestety u niego też grałby Boguski, bo to on go ściągał do Wisły
Mimo narzekań, to dobrze, że Boguski jest w Wiśle, szczególnie w takiej sytuacji finansowej. Tylko jak za starych dobrych czasów, powinien być zmiennikiem, a nie piłkarzem pierwszego wyboru.
Kurz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kurz
Znajdź inne posty napisane przez Kurz