Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3104
Stary 08.03.2015, 12:29
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nikt nie wspomniał o Jurku Engelu Sam nie wiem, czy piszę to poważnie czy nie.
Potrzebna jest odtrutka na dyzmowe pitolenie w mediach. Złotousty Jurek vel "futbol na tak", byłby jak znalazł .
Jedyny minus to ten, że niestety u niego też grałby Boguski, bo to on go ściągał do Wisły
Mimo narzekań, to dobrze, że Boguski jest w Wiśle, szczególnie w takiej sytuacji finansowej. Tylko jak za starych dobrych czasów, powinien być zmiennikiem, a nie piłkarzem pierwszego wyboru.
Odpowiedz cytując