qqq_b napisał(a):

|
Zarzad przedluza kontrakt z najgorszym graczem w klubie - Boguskim. Potrzebny jakos komentarz do tego? To wlasnie przedstawia profesjonalne zarzadzania w klubie Wisla Krakow. Kpiny i smiech na sali.
|
Przecież to mogło być przemyślane działanie aby coś zarobić na ewentualnym transferze