|
Panowie o czym wy tu mowiciE. Jakies pitu pitu o profesjonalnym zarzadzaniu klubu? Zarzad przedluza kontrakt z najgorszym graczem w klubie - Boguskim. Potrzebny jakos komentarz do tego? To wlasnie przedstawia profesjonalne zarzadzania w klubie Wisla Krakow. Kpiny i smiech na sali.
|