Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3092
Stary 08.03.2015, 11:02
Odnośnie Smudy i cwela, to ktokolwiek się dziwi, ze taka sytuacja miała miejsce ? Smuda kiedyś nie był dłużny w stosunku do kibiców i miał względny spokój do czasu kiedy nie przelała się czara goryczy w postaci wyników. Musimy grać tym co mamy dlatego już sezon temu po pewnym utrzymaniu w pierwszej 8 powinniśmy kombinować z młodymi zawodnikami. Obecnie celem są puchary ? Chyba takie zwykłe gadanie, bo po co nam na obecną chwilę "wojaże" w europie (lub azji) i baty od pastuchów.
Odpowiedz cytując