Jakby Brożek trafił setki w Bełchatowie, a wczoraj Donald, Dudka i Stilic, sytuacje z Pogonią też były dobre, to inaczej by wyglądał ten temat

naszym problemem jest skuteczność, taki Bełchatów był 4 razy pod naszą bramką i strzelił 3 gole, Pogoń to samo - dwie akcje i jeden gol. Nasi zawodnicy powinni kopać do bramki na treningach aż się nauczą w nią trafiać