Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3090
Stary 08.03.2015, 10:53
Jakby Brożek trafił setki w Bełchatowie, a wczoraj Donald, Dudka i Stilic, sytuacje z Pogonią też były dobre, to inaczej by wyglądał ten temat naszym problemem jest skuteczność, taki Bełchatów był 4 razy pod naszą bramką i strzelił 3 gole, Pogoń to samo - dwie akcje i jeden gol. Nasi zawodnicy powinni kopać do bramki na treningach aż się nauczą w nią trafiać
Odpowiedz cytując