Wyświetl pojedynczy post
KeinNasenHasen
Junior Member
 
Od: 08.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3088
Stary 08.03.2015, 10:39
bofff napisał(a):Wyświetl post
prawdziwe promowanie jest gdy grasz w europejskich pucharach
a do tego tak czy inaczej potrzeba ogarniętych zawodników (równowaga młodość/doświadczenie) i trenera
zdaje się, że Jagiellonia z Probierzem ma taki pomysł z grą z kontry
ale stabilnej formy to tam nie ma
Bzdura. W Polskiej lidze też można się wypromować. Teodorczyk, Bielik, Milik, Klich, Dawidowicz, Chrapek, Sobiech, Skorupski. Oni wszyscy odeszli za niecałe 15 mln euro. Ile razem mieli występów w europejskich pucharach? Wymieniłem te nazwiska z pamięci, ale chyba tylko Teodorczyk coś pograł w Lidze Europy i to przeciw studentom jak dobrze pamiętam.
Lech w ostatnich latach grał tylko we wstępnych rundach, a za chwilę skasują za Lintettego, Kędziorę czy Kownackiego kilka baniek.

Można się wypromować i w naszej lidze. Wierz mi lub nie, ale po transferach Lewandowskiego czy Milika coraz większa liczba skautów ogląda mecze polskiej ligi. Trzeba tylko chcieć...
Ostatnio edytowane przez KeinNasenHasen : 08.03.2015 o godz. 10:45.
Odpowiedz cytując